Дома Забавна индустрија

Погледнете го новиот тизер трејлер за ТВ серијата „Вил и Грејс“ која есенва се враќа на екраните

Фото: Will & Grace/Twitter

Телевизиската серија „Вил и Грејс“ се враќа на малите екрани во септември, по 11 години пауза. Додека нестрпливо го очекуваме стартот на емитувањето на епизодите од новата сезона, пристигна нов тизер, каде можеме да ги видиме четирите главни ликови во серијата. Погледнете го во продолжение.

Ако го пропуштивте трејлерот во форма на мини-епизода, погледнете го овде.

Фото: Sean Hayes/Facebook